Новини 14:09

В Україні пройшли успішні польові випробування нового контрбатарейного радару

Наразі запорізьке підприємство "НВК "Іскра" готове до серійного виробництва 1Л220УК для забезпечення Збройних Сил України.

Новий український контрбатарейний радар 1Л220УК розробки науково-виробничого комплексу "Іскра" (ДК "Укроборонпром"), який дає змогу на значній відстані визначати точні координати ворожої артилерії для її знищення, успішно завершив польовий етап державних випробувань. Про це у понеділок, 8 квітня, повідомив президент України Петро Порошенко у Facebook.

 

 

"Українські захисники визначатимуть на відстані десятків кілометрів точне місцезнаходження ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони й тактичних ракет. Це стало можливим завдяки контрбатарейному радару 1Л220УК, який успішно пройшов польові випробування", - написав президент.

 

 

 

За його словами, цей радар "бачить" снаряди, а потужна цифрова система "вибудовує" траєкторії їхніх польотів.

 

"Це дозволить у рази підвищити ефективність ведення бойових дій та за мінімальний час знищувати ворожу артилерію", - додав Порошенко.

 

Зазначається, що наразі запорізьке КП "НВК "Іскра", після успішного завершення держвипробувань, готове до серійного виробництва 1Л220УК для забезпечення Збройних Сил України.

 

Як повідомлялося, в Одеській області на Державному випробувальному полігоні ЗСУ у п'ятницю, 5 квітня, пройшли успішні випробування крилатої ракети наземного базування для ураження морських та берегових цілей  "Нептун". 

схожі новини