Новини 12:45

У МВС прокоментували демонстрацію Зеленським бюлетеня із результатами голосування

Зорян Шкіряк зазначив, що даному факту буде надана належна юридично-правова оцінка.

У Міністерстві внутрішніх справ прокоментували факт того, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський продемонстрував на виборчій дільниці свій бюлетень із результатом волевиявлення. Про це у неділю, 21 квітня, на брифінгу розповів Зорян Шкіряк, член координаційного штабу по забезпеченню правопорядку на виборах.

 

Зазначимо, Зеленський продемонстрував бюлетень на виборчій дільниці на Оболоні.

 

 

"Ми якраз побачили це в ЗМІ, безумовно всі ці факти буде перевірено і буде надана належна юридично-правова оцінка", - розповів він.

 

Водночас начальник Головного управління Національної поліції у Києві Андрій Крищенко розповів, які заходи були вжиті після подібних порушень на першому турі виборів.

 

"Було складено кілька адмінпротоколів на кандидатів по факту першого туру виборів в Україні 31 березня", - сказав він.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

 У другому турі вже проголосували кандидат у президенти України Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

схожі новини