Новини 13:02

На виборчих дільницях можна побачити, за кого проголосував виборець

Така ситуація іноді призводить до зауважень з боку виборців, які вважають, що таким чином порушується їх таємниця голосування.

Спостерігачі Комітету виборців України повідомляють, що у ході другого туру президентських виборів на виборчих дільницях часто можна побачити, за кого проголосував той чи інший виборець через невеликий розмір бюлетеня. Про це у неділю, 21 квітня, йдеться на сторінці КВУ у Facebook.

 

Зазначається, що відмітку можна побачити крізь прозору скриньку.

 

"Виборці часто не згортають бюлетень, вкидаючи його в скриньку для голосування, тому можна побачити за кого вони проголосували. Таким чином результати волевиявлення особи можуть побачити сторонні особи, в тому числі, інші виборці, спостерігачі, члени комісії", - йдеться у повідомленні.

 

У прес-службі КВУ додали, що низка фото виборчих скриньок із заповненими бюлетенями активно публікуються в соціальних мережах. Така ситуація іноді призводить до зауважень з боку виборців, які вважають, що таким чином порушується їх таємниця голосування.

 

Раніше У Міністерстві внутрішніх справ прокоментували факт того, що кандидат у президенти України Володимир Зеленський продемонстрував на виборчій дільниці свій бюлетень із результатом волевиявлення.

 

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

 У другому турі вже проголосували кандидат у президенти України Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

 

Національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

схожі новини