Новини 14:14

Другий тур виборів проходить без серйозних порушень - ЦВК

Порушень, які вплинули б на результати виборів, не зафіксували ні структури ЦВК, ні спостерігачі, ні правоохоронні органи.

У Центральній виборчій комісії повідомляють про відсутність порушень під час другого туру президентських виборів, які б могли вплинути на результати виборів. Про це сказав заступник голови Центральної виборчої комісії Олег Конопольський на брифінгу.

 

"На даний момент за нашими відомостями якихось особливих порушень, які б вплинули на результати виборів, не зафіксовано ні зі сторони структур Центральної виборчої комісії, ні зі сторони спостерігачів, ні зі сторони правоохоронних органів", - зазначив Конопольський.

 

Він також висловив сподівання, що і надалі вибори проходитимуть у спокійній обстановці та "відбудуться без будь-яких яких ключових порушень, які б могли б вплинути на результати виборів".

 

Нагадаємо, у неділю, 21 квітня, в Україні проходить другий тур президентських виборів 2019, виборчі дільниці для голосування відкрилися о 8 ранку. 

 

 У другому турі вже проголосували кандидат у президенти України Володимир Зеленський та чинний глава держави Петро Порошенко.

 

Своєю чергою, спостерігачі Комітету виборців України повідомляють, що на виборчих дільницях часто можна побачити, за кого проголосував той чи інший виборець через невеликий розмір бюлетеня.

 

Станом на 12:00 до правоохоронних органів надійшла 281 заява та повідомлення, пов'язаних з виборчим процесом. 

 

Зазначається, що національний екзит-пол під час другого туру президентських виборів проведуть три соціологічні центри: фонд "Демократичні ініціативи", Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) і Центр Разумкова. Результати станом на 18.00 неділі будуть опубліковані о 20.00, остаточні дані - о 22.00.

 

Як повідомлялося, 19 квітня на НСК «Олімпійський» відбулися дебати кандидатів на пост президента України Порошенка та Зеленського.

 

Перший тур виборів президента України відбувся 31 березня. У ньому, за офіційними результатами Центральної виборчої комісії, Зеленський отримав 30,24% або понад 5,7 млн голосів виборців, Петро Порошенко - 15,95% або трохи понад 3 млн голосів.

схожі новини