Новини 2019-04-24 17:27

Глава МЗС Литви відреагував на указ Путіна про видачу паспортів РФ в ОРДЛО

Лінас Лінкявічюс зазначив, що таке рішення виступає в якості "лабораторії відвертого порушення міжнародного права".

Міністр закордонних справ Литви Лінас Лінкявічюс заявив, що указом про спрощену процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік" призеднт Росії Владімір Путін впроваджує в Україні методи, застосовані в грузинських Абхазії і Південній Осетії. Про це йдеться у повідомленні у Twitter.

 

"Росія застосовує "кращі практики", які довели ефективність в грузинських Абхазії і Південній Осетії. Все це закінчилося окупацією 20% грузинської території. Це рішення виступає в якості лабораторії відвертого порушення міжнародного права і запровадження нової термінології – "паспортизація" поряд з "кордонизацією". Це прикро", - написав міністр у Twitter.

 

 

 

 

Нагадаємо, 24 квітня у Росії спростили процедуру надання російського громадянства жителям так званих "Донецької та Луганської народних республік". "Встановити, що особи, які постійно проживають на території окремих районів Донецької та Луганської областей України, мають право звернутися із заявою про приймання в громадянство Росії у спрощеному порядку", - йдеться в указі Путіна. Заяву про отримання громадянства РФ мають розглядати впродовж трьох місяців після подачі документів.

 

Як повідомлялося, так зване "керівництво" самопроголошених Донецької та Луганської "народних республік" заявило про поетапну видачу російських паспортів.

схожі новини