Новини 17:21

Порошенко сформував делегацію на слухання у Міжнародному трибуналі щодо полонених моряків

Зокрема, главою делегації призначено заступника міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олену Зеркаль.

Президент України Петро Порошенко утворив делегацію України для участі у слуханнях у справах України проти Російської Федерації щодо імунітету трьох українських військово-морських суден та двадцяти чотирьох членів їхніх екіпажів. Відповідний указ опубліковано у п'ятницю, 3 травня, на сайті адміністрації глави держави.

 

Главою делегації призначено заступника міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції Олену Зеркаль.

 

До складу делегації також ввійшли:

  • помічник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України з правової роботи - начальник юридичної служби Леонід Залюбовський;
  • заступник директора Департаменту - начальник відділу тимчасово окупованих територій Департаменту міжнародного права Міністерства закордонних справ України Оксана Золотарьова;
  • начальник штабу - перший заступник командувача Військово-Морських Сил Збройних Сил України Андрій Тарасов.

Нагадаємо, Росія повідомила, що не братиме участі в слуханнях щодо тимчасових заходів у справі про імунітет українських військових кораблів та членів їхніх екіпажів у Міжнародному Трибуналі з морського права.

 

Як повідомлялося, слухання Міжнародного трибуналу з морського права щодо українських полонених моряків пройдуть 10-11 травня в головному залі суду і будуть відкритими для громадськості.

 

У вівторок, 16 квітня, Україна звернулася до Міжнародного трибуналу з морського права («ITLOS») щодо застосування тимчасових заходів проти Російської Федерації з метою негайного звільнення трьох українських військово-морських суден та двадцяти чотирьох членів їхніх екіпажів. 

схожі новини