Новини 14:53

Провладні депутати Одеської облради просять Азарова дати їм батальйон внутрішніх військ

Одеська обласна рада просить Кабінет Міністрів розмістити в районному центрі Болград батальйон внутрішніх військ МВС України. Відповідне звернення прийняли 20 травня депутати Одеської облради на сесії.

Депутатська більшість, основу якої складає фракція Партії регіонів, підтримала ініціативу голови облради Миколи Пундика, який мотивував створення додаткового контингенту внутрішніх військ з дислокацією в Болграді «погіршенням криміногенної обстановки на Одещині, а також існуючим геополітичним протистоянням на півдні області».

Разом з тим, сесія відхилила ініціативу депутата Костянтина Грінченка від партії «Родіна» (до групи входять три депутати) про прийняття від імені членів Одеської облради «Звернення до Адміністрації Президента з приводу львівських подій 9-го травня».

«У зв`язку з тим, що проект Звернення підготовлений російською мовою, крім того, має політичну складову і не розглядався на погоджувальній раді, пропоную не підтримувати проект звернення Грінченка», – заявив перший заступник голова облради, «регіонал» Микола Тиндюк.

Ініціативу «Родини» підтримали 14 депутатів, «протии» проголосували 62.

У райцентрі Болград, де раніше дислокувалася 1-а аеромобільна дивізія, зараз ведуться відновні роботи на території колишньої 45-ої бригади, на базі якої до 2015 року планується розгорнути окрему механізовану бригаду, основу якої складатимуть військовослужбовці контрактної служби з числа місцевих жителів.

Нагадаємо, 21 травня ВО «Свобода» організовує в Одесі соціальний марш проти продажу української землі у рамках загальнонаціональної кампанії

Як відомо, причинами безладів, що відбулися 9 травня у Львові стали заяви представників проросійських організацій, зокрема партії «Русское единство» і «Родына» про намір 9 травня у Львові організувати марш вулицями міста з радянською символікою. Такі плани вони аргументували тим, що влада Львова нібито має намір заборонити святкування Дня Перемоги в місті.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...