Новини 2019-07-19 14:28

СБУ викрила масштабний механізм із привласнення у Києві комунального майна в інтересах бойовиків

Наразі тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до кримінальної відповідальності всіх фігурантів справи.

Співробітники Служби безпеки України викрили масштабний механізм із привласнення у Києві комунального майна в особливо великих розмірах в інтересах бойовиків. Про це повідомляє прес-служба СБУ у Facebook.

 

Зазначається, що оперативники спецслужби задокументували, що група осіб з використанням реквізитів Брянківського міського суду Луганської області, що знаходиться на тимчасово окупованій території, підробила низку судових рішень, на підставі яких здійснювалась незаконна перереєстрація комунального майна в українській столиці. 

 

"Надалі незаконно відчужене нерухоме майно, яке переважно знаходиться в історичному центрі міста реалізовувалось афілійованим комерційним компаніям, засновниками яких були організатори оборудки. За результатами проведених заходів, організатору схеми оголошено про підозру у вчиненні злочину передбаченого ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України", - йдеться у повідомленні.

 

Своєю чергою, в СБУ повідомили, що наразі тривають слідчо-оперативні дії для притягнення до кримінальної відповідальності всіх фігурантів справи.

 

Крім того, у межах кримінального провадження будуть накладені арешти на незаконно відчужене майно та ініційовані судові позови органів прокуратури з метою повернення його у комунальну власність.

 

Нагадаємо, що Детективи Національного антикорупційного бюро проводять обшуки в офісі фінансової групи компаній.

 

Раніше 19 липня детективи Національного антикорупційного бюро прийшли з обшуками у приміщеннях компанії «Богдан Моторс», та спортивному клубі «5 елемент», який належить колишньому президенту Петру Порошенку.

 

схожі новини