Новини 12:24

Стали відомі імена військових, які загинули поблизу Щастя

Від поранень, отриманих унаслідок підриву на міні, загинули бійці 25-ої повітрянодесантної бригади ЗСУ солдат Семен Румігін та солдат Нікіта Скітченко.

У зоні проведення операції Об'єднаних сил 21 липня поблизу Щастя Луганської області від поранень, отриманих унаслідок підриву на міні, загинули військовослужбовці 25-ої повітрянодесантної бригади ЗСУ солдат Семен Румігін та солдат Нікіта Скітченко. Про це повідомив прес-центр штабу ООС у Facebook.

 

 

 

 

"Командування Об'єднаних сил висловлює щирі співчуття родині та близьким загиблих військовослужбовців", - повідомили у штабі. 

 

Нагадаємо, 21 липня під час висування на спостережний пост взводного опорного пункту в районі населеного пункту Щастя два військовослужбовці підірвалися на невідомому вибуховому пристрої, встановленому диверсійно-розвідувальною групою противника. Унаслідок вибуху ці бійці отримали поранення, несумісні з життям, і померли на місці підриву.

 

Ще двоє військовослужбовців отримали поранення, їх евакуювали до міської лікарні. Повідомлялося, що стан їхнього здоров'я – задовільний.