Новини 10:18

Тимошенко: день за ґратами не вартий жодних рейтингів

Колишній прем'єр-міністр, лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко заявляє, що жодні рейтинги не варті хоча б одного дня у в’язниці. Про це сказано в її повідомленні, розміщеному на її особистому сайті.

«Говорити про підняття рейтингу шляхом перебування у в’язниці можуть тільки ті, хто там не бував  і не знають, що таке в’язниця…Ніякі рейтинги не варті втрати навіть одного дня волі, і це стосується не тільки політиків, це стосується кожної нормальної людини»,  - пише Тимошенко.

Вона зазначила, що їй було неприємно дізнатися у Генпрокуратурі про можливість свого ув’язнення.

«Усі сім годин, проведені в прокуратурі, ми були ізольовані від зовнішнього світу. Для мене арешт став фактом з першої хвилини допиту і я жила з цим «почуттям» усі сім годин. Це були не найкращі сім годин у моєму житті», - зазначає Тимошенко.

Як повідомлялось, 25 травня низка політичних експертів, серед яких директор Центру політичних досліджень і конфліктології Михайло Погребинський, політтехнолог Олег Покальчук, голова правління Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко, заявили, що Тимошенко зацікавлена в тому, щоб запобіжний захід щодо неї змінили з підписки про невиїзд на арешт.

Нагадаємо,  після відвідин Генпрокуратури в середу, 25 травня, Власенко повідомив журналістам, що, на думку слідчого, Тимошенко достатньо одного тижня для ознайомлення з матеріалами кримінальної справи щодо перевищення нею службових повноважень під час укладання газових контрактів з Росією 2009 року. Раніше, захист Тимошенко заявляв, що для ознайомлення зі справою необхідно щонайменше три місяці. 

24 травня на підставі рішення Печерського райсуду Тимошенко була затримана  для проведення слідчих дій.

Захисник Тимошенко Сергій Власенко повідомив, що лідера БЮТ мають доставити до суду для обрання їй запобіжного заходу в вигляді арешту. Також Генпрокуратура затребувала запис передачі Шустер Live, яка вийшла в ефір 20 травня.

Згодом в ГПУ заявили, що поки не бачать потреби в арешті  Тимошенко, але можуть вдатися до цього заходу в майбутньому.