Новини 2019-08-06 18:34

У ГПУ підписали підозри Гонтаревій і Філатову

За словами Юрія Луценка, заступник генпрокурора Сергій Кізь вбачає достатність доказів, зібраних групою Костянтина Кулика.

Заступник генерального прокурора Сергій Кізь підписав підозри екс-голові Національного банку Валерій Гонтаревій і колишньому заступнику глави Адміністрації президента Олексію Філатову у справі ІСU. Про це у вівторок, 6 серпня, повідомив генпрокурор Юрій Луценко.

 

“Кізь вбачає достатність доказів, зібраних групою Кулика (прокурора Костянтина Кулика - ред.). Відтак підозру отримає людина, яка безпосередньо ставила свій підпис на документах брокерського характеру, пан Стеценко, заступник групи ІСU, пані Гонтарева як керівник ІСU і пан Філатов як адвокат, який обслуговував цю оборудку", - сказав він.


За словами генпрокурора, брокерська фірма ІСU була задіяна в оборудці між Аграрним фондом та "Брокбізнесбанком", який належав олігарху Сергію Курченку. Як наслідок, були розкрадені кошти Аграрного фонду.

 

Як повідомлялося, Генеральна прокуратура знову викликала на допит екс-голову Національного банку України Валерію Гонтареву у справі олігарха-втікача Сергія Курченка.