Новини 2019-08-22 12:30

Богдан подав позов проти журналістів програми "Схеми"

Глапа Офісу президента хоче спростувати недостовірну інформацію та захистити свою честь, гідність і ділову репутацію.

Керівник Офісу президента України Андрій Богдан подав судовий позов до Шевченківського районного суду Києва проти журналістів-розслідувачів програми "Схеми". Про це свідчать дані державного порталу "Судова влада України".

 

Зокрема, Богдан хоче спростувати недостовірну інформацію та захистити свою честь, гідність і ділову репутацію.

 

Вказано, що цивільний позов надійшов до суду 20 серпня. Так, відповідачами вказані троє журналістів - Валерія Єгошина, Максим Савчук і Наталія Седлецька, а також ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України".

 

 

Справу розглядатиме суддя Ірина Фролова.

 

Нагадаємо, у березні у розслідуванні журналістів програми "Схеми" повідомлялося, що Богдан 13 березня, ймовірно, таємно зустрічався в Конституційному суді з його головою Станіславом Шевчуком. Зазначалося, що про зустріч свідчать дані журналу відвідувань КС.

 

Так, Богдан підпадає під обмеження люстраційного закону і не може працювати на державній службі, а КСУ тоді вирішував долю закону "Про очищення влади" і міг визнати люстрацію неконституційною.

 

Своєю чергою, у квітні Шевчук заявив, що під час зустрічі з Богданом 13 березня мова йшла про закон про незаконне збагачення. Він підкреслив, що під час розмови не йшлося про закон про люстрацію, як раніше повідомлялося в ЗМІ. Шевчук також відзначав, що зустріч з Богданом зовсім не була таємною.

 

Як повідомлялося, у журналістському розслідуванні "Наших грошей з Денисом Бігусом" йшлося, що керівник Адміністрації президента Андрій Богдан причетний до кредитних афер на сотні мільйонів гривень, має маєток в Конча-Заспі та багато землі у Київській області.