Новини 2019-10-18 20:08

Денісова заявила про порушення прав затриманого активіста Приходька

Співробітники СІЗО не віддають чоловікові необхідні медикаменти, передані йому родичами.

У п’ятницю, 18 жовтня, українська омбудсмен Людмила Денісова заявила про порушення прав затриманого в окупованому Криму активіста Олега Приходька. Про це вона написала у Facebook.

 

«Згідно з отриманою інформацією, Олег Приходько має захворювання шлунково-кишкового тракту та сечостатевої системи. Його рідні передали необхідні для лікування медикаменти та окуляри. Але співробітники пенітенціарного закладу не видають цю передачу», – повідомила омбудсмен.

 

Денісова звернулася до своєї російської колеги Тетяни Москалькової із проханням посприяти тому, щоб Приходько отримав необхідні ліки та окуляри.

 

Нагадаємо, Приходька затримали 9 жовтня 2019 року в анексованому Криму. Його адвокат повідомив, що затриманому співробітники ФСБ Росії інкримінують статті 223-1 (незаконне виготовлення вибухових речовин) і 205 (терористичний акт). Зокрема, Приходька звинувачують у підготовці підриву будівлі міської адміністрації Сак. 

 

10 жовтня підконтрольний РФ Київський районний «суд» у Сімферополі в анексованому Криму призначив проукраїнському активісту Олегу Приходьку запобіжний захід – два місяці тримання під вартою (до 10 грудня).

 

Зараз Приходько перебуває у «ФКУ СИЗО 1 УФСИН России по Республике Крым и г. Севастополю».

схожі новини