Новини 2019-11-06 14:20

Австрія виділила транш гуманітарної допомоги для мешканців Донбасу та розмінування

Мова йде про мільйон євро.

Уряд Австрії виділив мільйон євро гуманітарної допомоги на підтримку жителів Донбасу та на розмінування. Про це у середу, 6 листопада, повідомило Міністерство закордонних справ у Twitter.

 

«Дякуємо уряду Австрії за новий транш гуманітарної допомоги в розмірі 1 млн євро на щоденну підтримку жителів сходу України та на розмінування Донбасу», - ідеться в повідомленні.

 

 

Як зазначає австрійське агентство APA, мова йде про 500 тисяч євро – Міжнародному комітету Червоного Хреста (МКЧХ), та 500 тисяч євро – австрійським неурядовим організаціям для пом'якшення надзвичайної ситуації в кризових регіонах України.

 

«Австрія підтримує Україну в кризі, яка триває понад п'ять років. Виділивши мільйон євро, ми хочемо полегшити доступ гуманітарної допомоги і підтримати операції з розмінування в конфліктних регіонах», - сказав міністр закордонних справ Александр Шалленберг.

 

Нагадаємо, у вересні Німеччина виділила мільйон євро на підтримку українців, постраждалих від війни на Донбасі.

 

Також, близько мільйона доларів виділили США – на телерадіомовне устаткування для передачі українського сигналу на території окупованих Криму та Донбасу.

 

схожі новини