Новини 2019-11-15 17:25

Білий дім оприлюднив стенограму першої розмови Трампа і Зеленського

Уперше лідери двох країн поспілкувалися по телефону 21 квітня у день виборів президента України.

Білий дім у п'ятницю, 15 листопада, оприлюднив стенограму першої телефонної розмови президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа і Володимира Зеленського, яка відбулася 21 квітня, у день виборів президента України.

 

Як сказано в документі, телефонна розмова тривала 16 хвилин. Спілкування розпочалося зі слів Трампа, який привітав Зеленського з "фантастичними виборами", а Зеленський подякував за привітання президенту США і підкреслив, що "цінує привітання".

 

 

"Це були неймовірні вибори", - заявив Трамп. Президент США сказав, що має багатьох друзів з України, які очікували, що Зеленський переможе на виборах президента.

 

"У мене немає сумнівів, що ви будете фантастичним президентом", - сказав Трамп.

 

При цьому Зеленський запевнив, що збирається все робити для українського народу. Також Зеленський повідомив, що хоче запросити Трампа, якщо це буде можливо, відвідати його інавгурацію.

 

"Я знаю, наскільки ви зайняті, але якщо для вас буде можливо відвідати церемонію інавгурації, це буде чудово", - заявив Зеленський.

 

Своєю чергою, Трамп відповів, що розгляне це питання і попросив назвати дату, а також пообіцяв, що США направлять в Україну, як мінімум, високого представника.

 

Нагадаємо, 25 вересня Білий дім оприлюднив офіційну стенограму телефонної розмови Зеленського і Трампа за 25 липня, яка стала приводом для початку процесу імпічменту президента США.

схожі новини