Новини 2011-06-01 13:42

Азаров за кілька годин вдосконалив пенсійну реформу

Кабінет Міністрів вніс у Верховну Раду доопрацьований законопроект про пенсійну реформу.Про це журналістам повідомив голова парламенту Володимир Литвин, відповідаючи на запитання Українських Новин.

«Кабінет Міністрів продемонстрував блискучу реакцію: учора (31 травня) ми прийняли постанову про повернення на доробку проекту закону про пенсійну реформу, і вчора ввечері я його (дороблений проект –Ред.) одержав і направив на розгляд у відповідні комітети», - сказав він.

За прогнозами спікера, Рада може розпочати розгляд відповідного проекту вже на наступному пленарному тижні - 14-17 червня.

Як повідомлялось, з слів Литвина, уряд сам звернувся до парламенту із проханням повернути на доопрацювання відповідний проект закону.

Раніше віце-прем'єр-міністр, міністр соціальної політики Сергій Тігіпко прогнозував, що Рада розгляне законопроект про пенсійну реформу наприкінці травня-початку червня.

25 березня Тігіпко заявив, що має намір піти у відставку у разі, якщо пенсійну реформу не буде прийнято парламентом до серпня.

3 грудня 2010 року в Раді було зареєстровано запропонований Кабміном законопроект №7455 «Про заходи для законодавчого забезпечення реформування пенсійної системи».

Ним, зокрема, пропонується збільшити пенсійний вік для жінок з 55 до 60 років.

схожі новини