Новини 2019-11-25 15:58

На Луганщині засудили шпигуна бойовиків

Чоловік отримав вісім років позбавлення волі.

У Луганській області засудили до восьми років позбавлення волі чоловіка, який передавав проросійським бойовикам терористичної організації "ЛНР" розвідувальну інформацію про українських військових. Про це повідомляє прес-служба Генпрокуратури

 

Чоловіка визнали винним у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 258-3 (участь у терористичній організації) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України.

 

Зазначається, що з квітня 2015 року він служив у так званій "народній міліції ЛНР". Засуджений збирав і передавав інформацію про місця дислокації підрозділів Збройних сил України в "окремому батальйоні зв'язку" з метою заподіяння шкоди територіальній цілісності України. 

 

 Крім того, упродовж 2016-2019 років він забезпечував пропускний режим на окупаційному посту "Ізварине" у складі так званого "державного митного комітету" "ЛНР".

 

Як повідомлялося 20 листопада, Федеральна служба безпеки Російської Федерації в місті Аксай Ростовської області за підозрою в державній зраді затримала громадянина Росії, військовослужбовця Південного військового округу.