Новини 2019-12-29 16:40

Обмін полоненими завершився. Серед звільнених 12 українських військових

На Банковій повідомляють, що з полону бойовиків вдалося визволити 76 українців.
На КПВВ "Майорське" 29 грудня завершився великий обмін утримуваними особами. У списках на обмін значаться колишні беркутівці, яких звинувачують у розстрілі активістів Євромайдану в центрі Києва взимку 2014 року. Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.
 
На Банковій повідомляють, що з полону бойовиків вдалося визволити 76 українців. 
 

Бойовики в рамках обміну звільнили 12-тьох військових: Сергія Іванчука, Юрія Євтушка, Івана Дєєва, Романа Фурсова, Богдана Панюшенко, Сергія Глондара, Олександра Коренькова, Василя Жемелинського, Володимира Воскобойника, Бориса Пундора, Кіма Доланова, Олександра Геймура.

 

Нагадаємо, в неділю, 29 грудня на КПВВ "Майорське" розпочався обмін полоненими. Про початок обміну спочатку оголосила "омбудсмен" ДНР "Дарина Морозова. Пізніше Офіс президента підтвердив початок обміну полоненими між Києвом та ОРДЛО.

 

За даними ЗМІ, поліція перекрила дорогу в районі КПВВ "Майорське", де буде проходити обмін. Журналістів до місця обміну не пускали. За попередньою інформацією, обмін мав пройти за по формулі 120 на 80.

 

Крім того, РосЗМІ з посиланням на "уповноваженого з прав людини ДНР" Дарину Морозову пишуть про те, що "ДНР" передадуть 55 полонених українців, а натомість отримають 87.