Новини 13:14

Єфремов запевняє, що "регіонали" готові обмежити собі максимальні пенсії

Фракція Партії регіонів має намір підтримати пропозицію Кабінету Міністрів щодо обмеження розміру максимальної пенсії 10 прожитковими мінімумами. Про це журналістам повідомив голова фракції ПР Олександр Єфремов.

Єфремов повідомив, що 2 червня пройшло засідання ради фракції ПР, на якому обговорювався доопрацьований законопроект про пенсійну реформу в присутності віце-прем'єр-міністра, міністра соціальної політики Сергія Тігіпка.

"Ми розглянули всі 11 позицій, у яких відображаються принципові питання, і наша фракція підтримує обмеження максимальних пенсій до 10 мінімумів", - заявиввін.

Єфремов назвав помилковим повідомлення про те, що більшість депутатів від ПР висловлюється проти такого нововведення.

При цьому він додав, що, відповідно до одного з рішень Конституційного Суду, обмеження максимальної пенсії є неконституційним.

"Тому ця норма буде поширюватися на тих депутатів, які сьогодні працюють, і на тих депутатів, які не будуть подавати в суд для того, щоб собі вимагати пенсію до 16 тисяч гривень і вище", - додав він.

Єфремов вважає неправильним, коли високопоставлені посадові особи отримують пенсію в кілька десятків разів вище, ніж прості громадяни.

Нагадаємо, Кабмін пропонує Раді обмежити розмір максимальної пенсії 10 прожитковими мінімумами й поширити цю норму на вже призначену пенсію.