Новини 16:40

Янукович прохопився, що святий обов’язок влади уможливлювати нові трагедії

Президент Віктор Янукович на мітингу-реквіємі в Борисполі, приуроченому до річниці початку Великої Вітчизняної війни, припустився прикрої обмовки: заявив, що «святий обов’язок» влади – «уможливити нові трагедії».

«Наш святий обов’язок перед загиблими подолати тіні минулого, уможливити (очевидно, президент хотів сказати унеможливити – ред.) нові трагедії. Зазіханням на мирне майбутнє України буде дана миттєва і жорстка відповідь, звідки б ці намагання не виходили», - заявив Янукович.

При цьому він зауважив, що війна не закінчиться, доки не буде похований останній солдат.

Янукович пообіцяв, що держава допомагатиме у пошуку і перепохованні загиблих під час війни.

За його словами, тінь війни закриватиме сонце, поки в суспільстві є охочі спекулювати на трагічних подіях 70-річної давнини і хто прагне будувати свій політичний успіх на пам’яті мільйонів жертв найстрашнішої трагедії 20 століття.

Сьогодні у Борисполі перепоховали останки 493 загиблих військових, які були знайдені під час пошукових робіт на території поблизу міста Бориспіль та інших районів Київської області.

Нагадаємо, 21 червня президент України Віктор Янукович обмовився в ПАРЄ, назвавши демократичною корупційну систему в Україні. «Без перебільшення я скажу, що це революційний підхід, він дуже болючий, тому що на цій дозвільній системі сиділа велика бюрократична система на всіх рівнях. І ця демократична система, корупційна, вона будувалась роками, десятиліттями», - додав він.

Як відомо, 22 червня в Україні вшановують жертв Другої світової війни.

схожі новини