Новини 2011-07-06 09:42

Тимошенко: Головний «развєдчик» Януковича порушив справу за старими фальшивками

Лідер партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко назвала фальшивими документи, за якими СБУ порушила справу за фактом замаху на розтрату державних коштів на суму 405 мільйонів доларів колишніми урядовцями і корпорацією ЄЕСУ. Про це вона написала на свій сторінці у Twitter.

«Головний "развєдчик" країни порушив справу по фальшивках 96 року. Даю підказку: ще є тема по монголо-татарському ігу. За підтримку Золотої Орди», - написала Тимошенко.

Нагадаємо, Служба безпеки України 5 липня порушила кримінальну справу за фактом замаху на розтрату $405 млн державних коштів колишніми службовими особами Кабінету міністрів, Промислово-фінансової корпорації «Єдині Енергетичні Системи України» та компанії «United Energy International Limited».

Нагадаємо також, що тимчасова слідча комісія Верховної Ради з розслідування можливої державної зради Юлії Тимошенко під час підписання газових контрактів з Росією в 2009 році заявила, що борги близьких до неї компаній (ЄЕСУ, торговий дім «Босфор», а також афілійовані з ними офшорні компанії) перед Міноборони Росії на момент підписання угод становили $405,3 млн.

20 червня прес-секретар прем'єр-міністра Миколи Азарова Віталій Лук’яненко підтвердив, що у Кабінеті міністрів зареєстрований лист від Міністерства оборони Російської Федерації з проханням погасити борг корпорації ЄЕСУ.

Сам прем’єр-міністр Микола Азаров заявляв, що уряд немає наміру погашати цей борг.

У свою чергу Юлія Тимошенко заперечувала наявність боргу корпорації ЄЕСУ перед Міністерством оборони Російської Федерації.  

Керівником корпорації ЄЕСУ у 1995-1997 роках була Юлія Тимошенко.

схожі новини