Новини 18:46

У Януковича відреагували на застосування сили до журналістів у суді

Президент Віктор Янукович переконаний, що журналісти повинні мати можливість виконувати свої обов’язки. Про це заявила прес-секретар глави держави Дарія Чепак.

Так вона прокоментувала інформацію щодо застосування сили до журналістів співробітниками міліції у Печерському районному суді Києва, де слухалася справа проти екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко.

«Позиція президента залишається незмінною – він виступає за те, щоб журналісти мали можливість виконувати свої обов’язки, згідно з законом «Про інформацію», - наголосила Чепак.

Нагадаємо, сьогодні під час засідання Печерського суду у справі Тимошенко до зали суду увірвалися бійці спецпідрозділу «Беркут» і почали виштовхувати журналістів, було пошкоджено відеотехніку «5-го каналу».

Видавлюючи представників ЗМІ від зали судового засідання по коридору, представники «Беркута» не реагували за заклики, що вони порушують закон про перешкоджання роботі представників ЗМІ.

Крім того, за словами захисника Тимошенко внаслідок дій «Беркута» травми отримали також деякі народні депутати.

Печерський районний суд направив у Генеральну прокуратуру матеріали про події, які відбувалися в суді 6 липня під час розгляду кримінальної справи проти Тимошенко.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...