Новини 13:24

Американці перевірять український ринок газу

Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» замовила в експертно-аналітичної компанії IHS CERA (США) незалежну експертну оцінку стану українського ринку газу. Про це повідомляє прес-служба «Нафтогаз».

Як повідомляє прес-служба, одним із завдань дослідження є напрацювання рекомендацій щодо оптимізації нормативно-правової бази в газовому секторі для залучення інвестицій у виробництво природного газу із традиційних і нетрадиційних джерел.

IHS CERA - консалтингова компанія, що спеціалізується на розробці рекомендацій й експертних висновків для урядів і приватних компаній в усьому світі щодо ринку енергоносіїв, геополітики, тенденцій і стратегій у промисловості.

Нагадаємо, «Нафтогаз України» є монополістом з транспортування газу транзитними газопроводами, монополістом з транспортування нафти нафтопроводами, а також найбільшим видобувачем газу й найбільшим видобувачем нафти в Україні.

Як повідомлялося, Україна в січні-травні 2011 року збільшила імпорт природного газу в 2,1 разу, порівняно з аналогічним періодом 2010 року, до 6 млрд 814,274 млн. дол. Окрім цього, станом на 9 липня в країні накопичено в підземних сховищах близько 16,7 млрд м3 природного газу.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...