Новини 2011-07-18 14:49

У Словаччині припинила вихід єдина україномовна газета

У Пряшеві (східна Словаччина) через обмеження фінансування 15 липня цього року вийшов останній номер єдиної української газети у Словаччині «Нове життя».

За інформацією газети, з грантових фондів заступника голови уряду Словаччини, «для її видання у 2011 році за загадкових причин було виділено наполовину менше грошей у порівнянні з минулим і попередніми роками».

Редакція та видавець - Союз русинів-українців Словаччини (СРУСР) - надзвичайно стурбовані таким фактом і не бачать гарантій того, що вдасться видавати газету.

У зв'язку з цим Центральна рада СРУСР звернулася із відповідним листом до компетентних інстанцій, щоб вирішити питання видавництва єдиної української газети у Словацькій Республіці.

«За рішенням Центральної ради СРУСР цим номером редакція тимчасово припиняє регулярне видання газети. Якщо в найближчому майбутньому видавцеві вдасться знайти відповідні кошти, видання газети буде відновлено», - йдеться узаяві редакції газети «Нове життя».

Нагадаємо, у листопаді минулого року в Італії запрацював новий 141-й канал супутникового телебачення SKY присвячений шести найбільшим іноземним громадам Італії: українській, марокканській, румунській, албанській, латиноамериканській і філіппінській.

схожі новини