Новини 2011-07-20 11:29

Азарова тривожить ситуація на світових фінансових ринках

Прем'єр-міністр Микола Азаров вважає непростою і тривожною ситуацію на світових фінансових ринках. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду.

"Ситуація на світових ринках непроста і навіть тривожна", - повідомив Азаров.

Він зазначив, що головні емісійні світові центри незабаром можуть прийняти рішення, що вплине на розвиток світової економіки.

"Обидва світових емісійних центри - США і Європейський Союз - стоять на порозі рішень, які можуть мати драматичні наслідки для світової економіки", - вважає прем'єр.

Він зазначив, що США мають намір збільшити національний борг до рівня, що перевищує валовий національний продукт цієї держави, а ЄС розглядає варіант надання безпрецедентної грошової допомоги окремим його членам, що у кожному разі змінить показники розвитку європейського ринку.

"Провідні економічні експерти попереджають про можливості входження світової економіки в нову кризу, і ми не вправі зневажати такими попередженнями, як це робили наші попередники. Тому країну потрібно готувати до будь-яких сценаріїв", - заявив Азаров.

При цьому прем'єр підкреслив, що сьогодні дії політиків повинні бути як ніколи зваженими, обережними й максимально зорієнтованими на власні сили.

Нагадаємо, Президент Віктор Янукович не бачить підстав для значних коливань курсу гривні.

Азаров також неодноразово висловлював упевненість у стабільності гривні.

Прем'єр вважає головною причиною цінової нестабільності у світі ризиковану політику світових емісійних центрів

схожі новини