Новини 2011-09-08 17:24

Фірма родичів Єфремова виграла тендер на 4,56 млн гривень

ДП «Луганськвугілля» за результатами тендеру 1 вересня уклало угоду з ПП «Портекс» на придбання калориферних секцій та електрокотлів на 4,56 млн грн. Про це повідомляється у «Віснику державних закупівель».

За 4,18 млн грн придбано 48 оцинкованих калориферних секцій типу КВБ-12БП і 76 типу КВБ-11БП. Вісім електрокотлів типу «Кулон-100» придбано за 0,38 млн грн.

Видання відзначає, що якби ці прилади купувались за ринковими цінами (дивіться дані з відкритих джерел – калорифери і котли) то калориферні секції коштували б 1,47 млн грн., а котли – 0,11 млн грн., тобто втричі дешевше від ціни, досягнутої на відкритих торгах «Луганськвугілля».

Окрім компанії-переможця в тендері брали участь ще дві фірми. ПрАТ «Кремінський завод «Ритм» пропонував калорифери за 1,42 млн грн, що відповідає ринковим цінам. Однак його пропозиція не була врахована через те, що компанія не запропонувала електрокотли по другому лоту.

По обом лотам заявки подали лише «Портекс» і ТОВ «Індекспром», тому вибір здійснювали лише між їхніми пропозиціями.

Видання відзначає, що обидві фірми контролюються сім’єю голови парламентської фракції Партії регіонів Олександра Єфремова. 

Нагадаємо, у червні повідомлялося, що цьогорічні здобутки фірм Єфремова на тендерах вугледобувних підприємств Донбасу склали 1 млрд 357 млн 440 тис. грн.

схожі новини