Новини 2011-10-04 13:26

Єфремов запевняє, що жоден паркан не відділить владу від народу

Лідер фракції Партії регіонів Олександр Єфремов не помітив двометрового паркану, яким обнесена вся площа перед будівлею Верховної Ради, і вважає, що українці занадто загострено ставляться до парканів.

Про це він заявив сьогодні на брифінгу, передає ЛІГАБізнесІнформ.

"Вас (журналістів - Ред.) не бентежить те, що, наприклад, перед Білим домом теж існує відповідний паркан, і ніхто там таких питань не задає?", - запитав він.

"У нас чомусь до кожної речі, яка робиться, ставляться так загострено, що це відразу переходить у політичну площину. Я думаю, що не завжди це відповідає дійсності. В даному випадку я не знаю, що там відбувається, я навіть не бачив цього паркану", - заявив Єфремов.

Коментуючи заяву Арсенія Яценюка про те, що двометровим парканом влада хоче відгородитися від власного народу, Єфремов зазначив:

"Ви знаєте, напевно, недоречно ставити це питання мені, бо я постійно спілкуюся з людьми, які приходять і запрошують нас до спілкування, і в даному випадку для мене це не є проблемою. Мою точку зору з даного питання ви теж знаєте: владу і народ не може розділити жоден паркан, у нас має бути пряме спілкування".

"Якщо керівники правоохоронних органів в силу якихось причин якісь вимоги пропонують, господарські структури ставлять якісь речі, то це вже точно не рішення депутатського корпусу. І чомусь запитання ставлять депутатам? Запевняю вас, ми не маємо до цього ніякого відношення", - запевнив Єфремов.

Нагадаємо, біля Верховної Ради Україні встановлено ще один паркан. Якщо раніше протестувальники могли проводити акції з боку оглядового майданчика Маріїнського парку, то тепер і з цього боку виросло двометрове загородження.

Таким чином, тепер Верховна Рада практично повністю огороджена високим парканом. Огорожа середніх розмірів залишилося лише вздовж проїзної частини.