Новини 15:16

Російські інвестори не приїхали до Криму на міжнародний форум

Другий міжнародний Чорноморський економічний форум, що розпочався у Ялті в п’ятницю, 7 жовтня, проходить без участі російських інвесторів.

Як повідомляє кореспондент Тижня, на заході, де присутні представники ділових та аналітичних кіл з різних причорноморських країн, а також США і Євросоюзу, немає жодного представника російського бізнесу.

Водночас присутні співробітники російського консульства.

На думку присутнього на форумі депутата держдуми РФ Костянтина Затуліна, це пов’язано з низьким рівнем організації форуму.

«По-моєму, влада замкнулась сама на себе. Я бачу в оргкомітеті форуму багато чиновників, але не бачу представників банківських чи інших фінансових структур», – сказав Тижню Затулін.

Депутат також вважає, що в Криму не створено умов для залучення інвесторів.

«Візьміть наприклад украй заплутану ситуацію з нерухомістю. Рік тому я сам приводив до покійного нині прем’єра Криму Василя Джарти інвестора для сімферопольського аеродрому, але жодної відповіді на ці пропозиції так і не було», – сказав Затулін.

У свою чергу, голова севастопольської міськадміністрації Володимир Яцуба, виступаючи на форумі, заявив, що сьогодні «з незрозумілих причин» згорнуто програми співпраці між Севастополем та урядом Москви.

схожі новини