Новини 13:47

На сторону Луценка стали вже 11 свідків

Одинадцятий свідок, який фігурує в епізоді кримінальної справи щодо екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка про незаконне працевлаштування у МВС його водія Леоніда Приступлюка, заявляє, що працевлаштування відбулося на законних підставах.

Сьогодні у ході допиту на засіданні Печерського райсуду Києва колишній заступник начальника управління Департаменту розвідувально-пошукової діяльності МВС України Володимир Петрук заявив: «Прийняття на службу правомірне. Він (Приступлюк – Ред.) не судимий, стан здоров’я дозволяв, армійську службу він мав, загальносередня освіта також дозволяла».

За словами Петрука, наскільки він пам’ятає, чинні нормативні акти не встановлюють граничний вік прийому на службу в МВС, у тому числі цивільної особи.

Разом з тим, свідок зауважив, що працівники його департаменту регулярно відряджувалися для виконання завдань в інші підрозділи МВС, отже, ця практика існувала задовго до призначення Луценкана посаду міністра внутрішніх справ.

Нагадаємо, наспутне засідання у справі Луценка відбудеться завтра. Сьогодні у суді був допитаний також колишній керівник апарату МВС Володимир Шаповал. Він розповів, що його допитували в прокуратурі вночі. За його словами, на нього чинився психологічний тиск.

Сьогодні Печерський районний суд Києва відхилив клопотання адвоката Луценка про його звільнення з-під арешту.

схожі новини