Новини 10:58

Ще один свідок заявив, що не отримував незаконних вказівок від Луценка

Екс-міністр внутрішніх справ Юрій Луценко не давав незаконних вказівок під час служби. Про це заявив свідок у справі екс-міністра внутрішніх справ України Юрія Луценка Сергій Бойко, який працював у лютому 2005 року начальником сектора Департаменту оперативної служби МВС України.

Бойко зазначив, що не давав завдань Леоніду Приступлюку, тому що його ні разу не бачив і йому не відомо, чи проходив той спецпідготовку.

За словами свідка, він був начальником водія екс-міністра Приступлюказгідно зі штатним розкладом. Однак, як запевняє Бойко, він не був особисто з ним знайомий і по службі не спілкувався, оскільки той був відряджений до розпорядження керівництва департаменту.

Бойко був 12 свідком у справі екс-міністра внутрішніх справ Луценка.

Наразі суд допитує 13 свідка – Сергія Стеценка, який у 2005 році працював старшим оперуповноваженим Департаменту розвідувально-пошукової діяльності.

Зазначимо, що свідки у справі Луценка відмовляються від своїх свідчень на допитах. Крім того, вони розповідають про тиск з боку слідчих.

Нагадаємо, Луценко був затриманий 26 грудня 2010 року. Суд обрав йому міру запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою.

17 травня Генеральна прокуратура направила кримінальну справу проти Луценка з обвинувальним висновком до Печерського районного суду для розгляду по суті.