Новини 18:41

В Україні нинішнього року побудували 200 км нових доріг

У цьому році в Україні було побудовано близько 200 кілометрів нових доріг. Про це повідомив заступник голови «Укравтодор» Євген Просенко на прес-конференції в Києві.

Просенко пояснив, що всього станом на 26 жовтня 2011 року дорожниками відкрито рух на дорогах загального користування загальною протяжністю 1510 кілометрів, проте, з них більшу частину склали дороги не побудовані "з нуля", а відремонтовані старі.

«Збудована дуже невелика частина. З нового будівництва, не хочу збрехати по цифрі, але до 200 кілометрів з 1500 - це нове будівництво», - зазначивПросенко.

Він також розповів, що «з нового будівництва доріг першої категорії, магістральних доріг, зовсім небагато».

Нагадаємо, у березні цього року президент Віктор Янукович запевнив, що Україна збільшуватиме обсяги будівництва автошляхів. Він висловив переконання, що через два-три роки в Україні повинно будуватися 2-2,5 тисячі кілометрів доріг щорічно.

Зазначимо, у червні прем'єр-міністр Микола Азаров висловив стурбованість тим, що кошти, виділені на будівництво доріг державної та комунальної власності, витрачаються неефективно.

У відповідь глава Держагентства автомобільних доріг "Укравтодор" Володимир Демішкан заявив, що у неефективному освоєнні коштів, виділених державою на будівництво доріг, винна не місцева влада, а недосконала система держзакупівель.

Додамо, у квітні віце-прем`єр-міністр - міністр інфраструктури Борис Колесніков заявив, що в Україні до проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу 2012 року значного поліпшення стану доріг не передбачається.

схожі новини