Новини 2011-10-27 19:49

В квартирі у екс-бухгалтера ЄЕСУ нічого не знайшли

Обшук в квартирі колишнього головного бухгалтера департаменту зовнішньоекономічних зв'язків корпорації "ЄЕСУ" Лідії Сокольченко пройшов спокійно і без порушень. При цьому жодних документів ЄЕСУ там знайдено не було. Про це заявив адвокат Сокольченко Ілля Бондар, повідомляє дніпропетровський сайт "Лица".

Він зазначив, що співробітники слідчого управління Центрального апарату Служби Безпеки України і департаменту "К" Управління СБУ у Дніпропетровській області 27 жовтня провели обшук квартири колишнього головного бухгалтера корпорації.

Обшук проводився відповідно до постанови Шевченківського райсуду Києва і тривав більше двох годин. "Хтось вирішив, що тут є документи (щодо ЄЕСУ – Ред.), але їх тут немає", - заявив Бондар.

Сама Сокольська при обшуку присутня не була, оскільки знаходиться у лікарні.

Адвокат уточнив, що "слідчі СБУ планують якомога швидше здійснити допит Лідії Сокольченко, але для цього потрібно, щоб вона, як мінімум, виписалася з лікарні".

Адвокат додав, що це був звичайний робочий момент. При цьому був присутній син Сокольченко, який там і проживає.

"Співробітники СБУ не були схильні конфліктувати, тому в якості понятих при обшуку були запрошені кореспондент продакшн-студії "Резонанс ТВ", яку пов'язують з народним депутатом від БЮТ Михайлом Соколовим, і представник Дніпропетровської обласної організації партії "ВО "Батьківщина", - повідомляє видання. 

схожі новини