Новини 12:39

Тюремники повідомляють, що у Тимошенко порушилися функції ходьби

Державна пенітенціарна служба заявляє про порушення функції ходьби в колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко. Про це Тижню повідомили у прес-службі відомства.

Згідно із повідомленням, 5 листопада цього року Тимошенко під час ранкової прогулянки "з власної необережності спровокувала загострення больового синдрому у поперековому відділі хребта, що спричинило порушення функції ходи".

«У зв'язку з цим медперсоналом Київського СІЗО Ю.Тимошенко було надано необхідну медичну допомогу та рекомендовано обмеження фізичних навантажень, у тому числі і прогулянок. Наразі керівництвом установи вирішується питання щодо проведення профільними фахівцями МОЗ України відповідної консультації. Про зазначений випадок проінформовано захисників Ю.Тимошенко», – йдеться в повідомленні.

Раніше повідомлялося, що Тимошенко у СІЗО проходить курс масажу для поліпшення стану здоров'я.

Нагадаємо, нещодавно соратники Тимошенко повідомили, що екс-прем’єру важко ходити. Раніше вони заявляли про погіршення стану здоров’я Тимошенко, навіть підозрювали отруєння. Однак від огляду комісією МОЗ Тимошенко неодноразово відмовлялася.

схожі новини