Новини 19:16

Тимошенко не може самостійно ходити

Стан здоров’я Юлії Тимошенко погіршився. Про це повідомив захисник екс-прем’єра Сергій Власенко на брифінгу біля Лук’янівського СІЗО.

За його словами, сьогодні він очікував на зустріч з Тимошенко більше трьох годин, оскільки стан здоров’я не дозволяє їй самостійно пересуватися, повідомляє прес-служба "Батьківщини".

Власенко повідомив, що Тимошенко дійшла на зустріч лише за допомогою працівників СІЗО, а сама зустріч тривала 1,5 години.

«Стан її здоров’я значно погіршився, і це пов’язано з умовами перебування у СІЗО», - сказав він, додавши, що у екс-прем’єра проблеми з хребтом і вона практично не встає з ліжка.

За словами захисника, Тимошенко оглянули лікарі, які дали свої рекомендації, зокрема, не перебувати у приміщеннях, де температура менше 14-15 градусів тепла, а також рекомендували постільний режим.

Власенко додав, що в СІЗО достатньо холодно, оскільки навіть він замерз, очікуючи у кімнаті для зустрічей.

Крім того, він повідомив, що незважаючи на проблеми зі здоров’ям у Юлії Тимошенко, в четвер слідчі податкової міліції намагатимуться провести слідчі дії.

«Як це буде організовано – я не уявляю, оскільки людина практично лежить у ліжку і самостійно не може ходити», - сказав він.

«Допит в умовах, коли людина не може самостійно пересуватися, можна прирівнювати до тортур», - наголосив захисник.

Нагадаємо, сьогодні у Державній пенітенціарній службі України повідомили, що медичних протипоказань для проведення слідчих дій відносно екс-прем'єра Юлії Тимошенко немає.

Раніше, 7 листопада, пенітенціарна служба заявила про порушення функції ходьби в колишнього прем'єр-міністра Юлії Тимошенко.