Новини 16:14

Азаров пообіцяв удвічі скоротити кількість працівників СЕС

Кабінет міністрів має намір реструктуризувати Державну санітарно-епідеміологічну службу і скоротити чисельність її співробітників в два рази. Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров в Києві на зустрічі з представниками громадських організацій у сфері охорони здоров'я.

"Зараз в службі 53 тисячі осіб, які здійснюють тиск на наших підприємців і бізнес. Ми прийняли рішення скоротити її в два рази і серйозно реструктуризувати цю службу" - заявив Азаров.

На думку Азарова, ця служба була потрібна, коли все було державним, а зараз, коли держава не має відношення до виготовлення продуктів харчування та за якість виготовленої продукції відповідає сам виробник, функції цієї служби втрачають сенс. "Це ціла армія, яка виконує ту роботу, яка не потрібна державі", - зазначив прем'єр.

За його словами, у сфері діяльності Держсанепідслужби потрібно залишити задачу по веденню за епідеміологічною ситуацією в країні і недопущення епідемій.

Зазначимо, що про скорочення також заявляють у Державній податковій службі. Так, новий глава Податкової Олександр Клименко доручив до кінця року скоротити кількість планових перевірок суб’єктів господарювання на 59%.