Новини 2011-11-15 12:31

Президенти Польщі та Німеччини зустрінуться з Януковичем, коли з України спаде імла

Президент Польщі Броніслав Коморовський та Федеральний президент Німеччини Крістіан Вульф висловили жаль з приводу того, що глава Української держави Віктор Янукович через складні погодні умови не зміг прибути до Польщі і взяти участь у святкуванні 200-річчя Вроцлавського університету. Про це вони заявили на урочистостях з 200-річчя Вроцлавського університету.

Зокрема, під час свого виступу Коморовський висловив жаль, що через туман Янукович не зміг вилетіти з України через туман у Вроцлаві.

«Я хочу сказати слова жалю до погоди, що сьогодні ця зустріч важлива для трьох країн відбувається без Януковича», - сказав він.

Водночас, він висловив сподівання, що Янукович все-таки прибуде до Польщі і зможе взяти зустріч у тристоронній зустрічі.

Президент Німеччині у своєму виступі також висловив сподівання, що туман розсіється.

«Ми зустрінемося з Януковичем, коли впаде імла, і думаю, що з України спаде імла», - сказав він.

Він підкреслив, що Україна, підписавши угоду про «Східне партнерство», приєдналась до цінностей Європи.

Надзвичайний та Повноважний Посол України в Польщі Маркіян Мальський зачитав привітання Януковича, яке він передав, за словами українського посла, з борту літака, очікуючи на виліт в Польщу. У своєму вітальному слові президент України наголосив, що Вроцлавський університет робить неоцінений внесок у розвиток українсько-польських відносин.

За останньою інформацією, президент України поки що не вилетів з Києва через несприятливі погодні умови – туман у Вроцлаві.