Новини 2011-11-30 12:13

Азаров заявляє, що перевірку на Галицького направив саме він

Прем’єр-міністр Микола Азаров заявив, що саме він ще півроку тому був ініціатором розслідування корупції у Держслужбі зайнятості, результатом якого став нещодавній арешт голови відомства Володимира Галицького. Про це він сказав відкриваючи засідання Кабінету міністрів у середу, 30 листопада.

«Півроку тому ми ініціювали це розслідування, коли Державна фінансова інспекція (екс-ГоловКРУ- Ред.) виявила ознаки злочинів (у Державній службі зайнятості)», -повідомив Азаров.

Він висловив задоволення «тим, що успішно реалізовано справу про зловживання і корупцію» у відомстві. Разом з тим він попередив усіх інших корупціонерів і хабарників, що черга може дійти і до них.

«Більше до рішення суду говорити про це не буду, але приклад, очевидно, промовистий, і всі тепер знають, що у нас достатньо сили волі зупинити свавілля і корупцію, в якій би сфері вони не траплялися», - заявив Азаров.

Нагадаємо, у п'ятницю, 25 листопада,Служба безпеки України заарештувала директора Державної служби зайнятості Володимира Галицького та кількох чиновників відомства.

Під час обшуків було виявлено валютні цінності на загальну суму $7,5 млн, значну кількість золотих годинників і дорогоцінних каменів.

Сам Галицький стверджує, що вилучені гроші він заробив раніше, коли займався бізнесом.

Суд арештував Галицького до 26 січня 2012 року.

схожі новини