Новини 2011-12-04 13:16

Герман запевняє, що скорочення українського продукту в ефірі не буде, поки вона жива

Радник Президент-керівник Головного управління Адміністрації Президента з гуманітарних і суспільно-політичних питань Ганна Герман виключає скорочення квоти національного аудіовізуального продукту в ефірі телерадіокомпаній.

"Поки ми з вами живі, поки ми з вами працюємо й маємо вплив на ситуацію, ніхто не буде мати право зменшити квоти для української пісні, для української музики в теле- і радіоефірі", - заявила радник президента в інтерв'ю телекомпанії "5 канал" 3 грудня.

Герман висловила думку, що влада багато робить для захисту й збереження національної культури й культурної спадщини.

Зокрема, з її слів, вжито всі необхідні заходи для припинення будівництва в буферній зоні національного заповідника "Софія Київська", і надалі таке будівництво вестися не буде.

Радник Президента також закликала громадян повідомляти органам влади про всі виявлені порушення.

Нагадаємо, 3 листопада Верховна Рада ухвалила в цілому зміни до закону «Про телебачення і радіомовлення», знизивши обов’язковий український контент в теле- і радіоефірі з 50% до 25%. За закон у цілому проголосували 238 депутатів парламентської більшості -регіонали, «литвинівці» та комуністи.

Голова Верховної Ради Володимир Литвин доручив парламентському комітету з питань свободи слова й інформації підготувати уточнення до цього закону.

Президент Віктор Янукович вважає, що прийняття цього закону ініціювали певні радіокомпанії.

схожі новини