Новини 2011-12-27 18:18

Янукович ухвалив закон про безкоштовний показ фільмів про війну

Президент Віктор Янукович підписав закон про внесення зміни до ст.2 закону "Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років", якими передбачено безкоштовний показ художніх та документальних фільмів про Другу світову війну.

Як повідомляє прес-служба глави держави, закон набуває чинності з 1 січня 2012 року.

Ним передбачено безкоштовний показ художніх та документальних фільмів про Другу світову війну в кінотеатрах та інших закладах культури державної та комунальної форм власності протягом травня.

У прес-службі зазначили, що «підписання даного закону сприятиме інформованості суспільства про подвиг захисників і визволителів рідної землі, задоволенню культурних і духовних запитів ветеранів війни та людей похилого віку, збереження пам'яті про трагічні сторінки вітчизняної історії, бойових і трудових традицій українського народу, вихованню у учнів та студентської молоді почуття патріотизму і шанобливого ставлення до людей старшого покоління, які в боротьбі з фашистськими загарбниками відстояли мир і свободу».

Нагадаємо, 20 травня Янукович підписав закон про порядок офіційного використання копій Прапора Перемоги.Законом встановлено однією з форм увічнення Дня перемоги офіційне підняття 9 травня копій червоного прапора Перемоги на будинках поруч із державним прапором.

17 червня Конституційний суд України визнав, що використання червоного прапора для увічнення Дня перемоги суперечить нормам Конституції.

схожі новини