Новини 17:28

Прихильники Луценка влаштують вертеп під стінами СІЗО

Прихильники колишнього міністра внутрішніх справ Юрія Луценка мають намір 13 січня влаштувати «Зоряний вертеп» біля Лук'янівського СІЗО в Києві, де перебуває екс-міністр.

Про це сказано в повідомленні прес-служби партії «Народна Самооборона» з посиланням на депутата Верховної Ради, члена фракції Блоку «Наша Україна-Народна Самооборона» Олеся Донія.

«Художнє об'єднання «Остання барикада» цього року проведе шостий «Зоряний вертеп» 13 січня 2012 року в Києві під стінами Лук'янівського СІЗО», - зазначив депутат.

З його слів, у вертепі візьмуть участь провідні українські музиканти, актори, літератори, політики й журналісти, серед яких Володимир Ар'єв, Євген Ніщук, Юрій Гримчак, Юрій Стець, Доній, Артем Полежака, Юрій Журавель, Яна Конотоп, Сашко Лірник та інші.

«Сьогодні один з наших друзів і постійний учасник наших вертепів - Юрій Луценко - несправедливо заарештований і сидить у Лук'янівському СІЗО, тому й місце проведення нашого вертепу - відповідне», - додав політик.

Депутат запросив усіх, хто поважає українську культуру й традиції, цінує справжню дружбу й відчуває себе справжнім патріотом України, приєднатися до акції.

Як повідомлялось, Луценко перебуває під арештом з 26 грудня 2010 року.

Йому інкримінується незаконне виділення квартири й призначення пенсії його водієві Леоніду Приступлюку, надання дозволу на незаконне проведення стеження за водієм колишнього глави Служби безпеки України Володимира Сацюка Валентином Давиденком у рамках розслідування кримінальної справи про отруєння кандидата в Президенти Віктора Ющенка, а також надання дозволу на святкування Дня міліції в 2008-2009 роках у палаці «Україна» під час дії заборони на виділення коштів на святкові заходи.

Нагадаємо, більшість опитаних в залі суду свідків обвинувачення, яких було заявлено 145 осіб, стали на бік Юрія Луценка і заявили про законність його дій.