Новини 2012-01-10 19:37

У Попова відреагували на псування білбордів Януковича обмеженням зовнішньої реклами

Київська міська державна адміністрація своїм розпорядженням встановила мораторій на розміщення деяких видів зовнішньої реклами. Прийом заяв про надання відповідних дозволів тимчасово припинено з 1 січня до 1 серпня 2012 року.

«Київ, як Приймаюче місто, взяв на себе певні зобов’язання щодо проведення чемпіонату ЄВРО 2012. Тож, першочергово, з метою регулювання зовнішньої реклами у столиці, а також відповідно до вимог УЄФА, київська влада запровадила мораторій на встановлення зовнішньої реклами», – пояснив введення обмежень заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

При цьому, згідно з розпорядженням, мораторій не розповсюджується на такі види конструкцій, як: тумби, об’ємно-просторові конструкції, що стоять окремо, рекламні вивіски та написи на будівлях. Інші засоби, зокрема щити та лайтбокси, підпадають під дію мораторію.

Олександр Пузанов також зауважив, що КМДА не рекомендує операторам зовнішньої реклами встановлювати ці засоби протягом дії мораторію, навіть якщо вони раніше отримали необхідні дозволи. Плата за користування місцями протягом цього часу нараховуватися не буде.

Як повідомлялось, з початку 2012 року в Україні спостерігається цікава тенденція - невідомі "месники" обливають фарбою білборди з привітаннями Віктора Януковича.

Перше повідомлення про «напад» на рекламний плакат Януковича у 2012 році з’явилося 5 січня. У той день в інтернет навіть виклали відеоролик, на якому невідомі особи закидають фарбою білборд із фотографією глави держави. На відео видно, що події відбувалися вдень у Львові. Міліція порушила кримінальну справу за фактом хуліганських дій.

Згодом стало відомо про те, що білборд із зображенням президента заляпали  фарбою у Чернігові, в селі Здовбиця Здолбунівського району Рівненської області, у місті Запоріжжя та у місті Іршава.

У Київ невідомі закидали фарбою білборд Януковича на вулиці Вишгородській.

схожі новини