Новини 2012-01-19 07:21

Податківці створюють VIP-офіс для великого бізнесу

Державна податкова служба України створила центральний офіс із обслуговування великих платників податків. Відповідний наказ (№ 45 від 17 січня 2012 року) підписав голова ДПСУ Олександр Клименко, повідомили у прес-службі відомства.

«Використовуючи успішні світові практики роботи з великим бізнесом, ми робимо черговий крок до перетворення податкової на сервісну службу високої якості. Для користувачів загальнонаціонального офісу працюватиме принцип «all inclusive» - тут буде зібрано кращих фахівців, введено новітні сервісні послуги», - відзначив Клименко.

Таким чином, розпочато перший етап переведення великого бізнесу на обслуговування в центральний офіс з обслуговування великих платників податків.

«Дослідження департаменту фінансів Міжнародного валютного фонду свідчить: такі кроки значно поліпшують процедури адміністрування податків і зборів для бюджетоутворюючих підприємств, зокрема ПДВ», -повідомляються у ДПСУ.

Податківці відзначають, що зараз змінюють функції регіональних інспекцій з обслуговування великих платників. Водночас на період адаптації всі 11 територіальних відділень у роботі з великими платниками податків залишаться на місцях.

Нагадаємо, у грудні 2010 року повідомлялося, що з 2011 року кількість спеціалізованих державних податкових інспекцій у роботі з великим бізнесом скоротиться з одинадцяти до шісти, а обслуговування в них стане для великих компаній обов'язковим.

У серпні 2011 року Клименко повідомив, що великий бізнес сплатив до державного бюджету 74,5 млрд грн платежів.

схожі новини