Новини 20:28

У керівництві УПЦ (МП) відбулися кадрові ротації

На засіданні Священного Синоду УПЦ (МП) було ухвалено важливі адміністративні рішення. Про це у своїй статті для «Українського тижня» пише Павло Берест.

Так, тимчасове управління Київською єпархією було доручено митрополитові Вишгородському і Чорнобильському, наміснику Святої Успенської Києво-Печерської лаври Павлу (Лебідю).

Нагадаємо, що 23 грудня того року на засіданні попереднього синоду управління Київською єпархією на час хвороби Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України було доручено колегіальній комісії на чолі з архієпископом Переяслав-Хмельницьким і Вишневським Олександром.

Також, за результатами заслуховування доповіді митрополита Павла «щодо аудиторської перевірки будівельних робіт і фінансування будівництва Кафедрального собору Воскресіння Христового та Духовно-просвітницького центру УПЦ» архієпископа Олександра було звільнено з посади настоятеля храму Всіх Святих комплексу кафедрального Свято-Воскресенського собору.

Також було звільнено і протоієрея Георгія Коваленка з посади ключаря та голови Парафіяльної ради Свято-Воскресенського кафедрального собору Києва. Звершувати контроль над ходом та фінансуванням будівництва кафедрального собору доручено митрополиту Черкаському і Канівському Софронію.

Читайте також: Ексклюзивне інтерв'ю митрополита Софронія

Крім цього, синод ухвалив рішення затвердити склад Комісії з підготовки змін та доповнень до Статуту про управління Української православної церкви (редакції 2007 року).

Детальніше читайте тут.

схожі новини