Новини 2012-02-21 02:26

Сирійська влада розігнала студентську демонстрацію

В економічній столиці Сирії, місті Алеппо, поліція розігнала демонстрацію студентів, застосувавши сльозогінний газ. Про це повідомляє інформаційне агентство Ітар-ТАСС з посиланням на телеканал AlJazeera.

У місті блоковано університетське містечко і одне з передмість Алеппо – Атаріб. Відбуваються арешти противників режиму, армія переслідує опозиціонерів у провінціях Ідліб та Хама. Представники опозиції заявляють, що за останню добу загинуло три десятки осіб. Більшість з них – у місті Хомс.

Крім того, в окремих квартал столиці Сирії, Дамаску, відбулися опозиційні акції протесту, не зважаючи на «підвищені заходи безпеки протидії заворушенням».

Також у вівторок, 21 лютого, навпроти будівлі парламенту має відбутися санкціонований мітинг так званої «внутрішньої» опозиції. Її має очолити лідер народного фронту за свободу та зміни Кадрі Джаміль.

Учасники мітингу планують виступити проти однієї зі статей нової Конституції, яка затверджує іслам як релігію президента Сирії, а шаріат – джерелом законодавства.

Нагадаємо, минулого тижня у Дамаску урядові війська відкрили вогонь по похоронній процесії. Загинула щонайменше одна людина, є поранені, близько 60-ти осіб заарештовано.

схожі новини