Новини 03:20

У Брюсселі підпалили мечеть

У результаті підпалу мечеті на заході Брюсселя загинув імам, повідомляє Reuters. Незважаючи на зусилля лікарів, священнослужитель помер від отруєння продуктами горіння.

За даними поліцейських, пожежа в будівлі почалася після того, як один з перехожих кинув у її бік коктейль Молотова, що призвело до сильного вибуху. В результаті інциденту загинув імам мечеті, ще одна людина постраждала.

Разом з тим, співробітникам поліції вдалося затримати підозрюваного у скоєнні злочину. Він у відділку, його ім'я поки не називають.

Поліцію міста приведено в підвищену готовність, тому що влада побоюється можливості початку в місті масових заворушень. На даний момент біля будівлі мечеті зібралися кілька десятків людей.

Інцидент стався в брюссельській комуні Андерлехт, де компактно проживають емігранти з Африки. Всього ж на території Бельгії живуть 500 тис. мусульман, при загальній чисельності населення близько 11 млн осіб.

Нагадаємо, нещодавно директор ліванського відділення Папських місіонерських товариств священик Поль Карам повідомив, що приблизно одна тисяча сирійців, більшість з яких християни, тікає з країни щодня до Лівану.