Новини 2012-03-13 19:30

Рада зробила перший крок до повної заборони куріння в ресторанах і на стадіонах

Парламент має намір повністю заборонити куріння на стадіонах, у приміщеннях відкритих і закритих спортивних споруд, у закритих приміщеннях закладів громадського харчування та закладах культури. За прийняття в першому читанні відповідного законопроекту проголосувало 324 депутати при мінімально необхідних 226.

Відповідні зміни Рада має намір внести у закон "Про заходи щодо запобігання й скорочення споживання тютюнових виробів та їхнього шкідливого впливу на здоров'я населення". Чинна його редакція передбачає, що в закладах громадського харчування мінімум 50% площі їхніх торговельних залів приділяється для обслуговування осіб, які не курять.

Рада має намір уточнити відповідальність за порушення відповідного закону. Зокрема, відповідно до законопроекту, невиконання заходів щодо припинення куріння в закладах громадського харчування карається штрафом від 1 тис. грн до 10 тис. грн.

Нагадаємо, 17 листопада 2011 року 12 депутатів від фракцій Партії регіонів, Блоку "Наша Україна-Народна самооборона", Народної партії й Комуністичної партії запропонували Верховній Раді заборонити куріння на спортивних майданчиках, стадіонах, у закритих приміщеннях закладів громадського харчування, а також у приміщеннях закладів культури.

Як повідомлялося раніше, 13 березня президент Янукович підписав Указ про заборону реклами тютюнових виробів.

схожі новини