Новини 2012-03-20 11:18

Скандальний «регіонал» орендував у свого сина приміщення на 3,7 млн держкоштів

Національний університет державної податкової служби України (Ірпінь) 14 березня за результатами тендерів уклав низку угод з ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія» на оренду приміщень для навчання та проживання студентів в березні-грудні 2012 року на загальну суму 3,71 млн грн. Про це повідомляється в «Віснику державних закупівель».

Десятимісячна оренда житлового комплексу в Ірпінському регіоні для проживання студентів коштуватиме 2,88 млн грн. Гуртожиток орендована по 83,25 грн. за 1м²/місяць. Для Кам’янець-Подільського відділення вузу орендовано навчальний комплекс за 235 тис грн. Для навчання студентів Кримської філії орендовано приміщення за 591 тис грн.

В 2011 році приміщення в цих же містах орендувались у цієї ж фірми.

Національний університет ДПС очолює народний депутат від Партії регіонів Петро Мельник, який на виборах мера Обухова прославився тим, що застосував силу до народного депутата Ірини Геращенко (НУНС), щоб вивести її з приміщення виборчої дільниці.

ТОВ «Міжрегіональна фінансово-юридична академія» засновано Максимом Мельником, сином керівника університету.

Нагадаємо, податковий університет 2011 року збільшив кошторис будівництва гуртожитків до 157,39 млн грн. Будівництво фінансується з дербюджету.

В 2007 році загальна кошторисна вартість будівництва складала 99,74 млн грн. Тоді ж університет уклав з власним підприємством (ДП «Підприємство з реконструкції та будівництва майнового комплексу Національного університету державної податкової служби України» - Ред.) угоду генпідряду на 76,90 млн грн, а в серпні 2011 року уклав додаткову угоду на суму 20,64 млн грн. Однак вже через місяць, в вересні кошторис будівництва збільшили ще на 58,04 млн грн.

Нагадаємо, раніше за такою ж схемою вдвічі подорожчало до 290,41 млн грн будівництво спорткомплексу податкового університету.

Раніше університет закуповував квартири в Ірпіні у фірми дружини Мельника за цінами, вищими від цін на нерухомість у столиці.

схожі новини