Новини 13:27

ГПУ поновила розслідування вбивства Щербаня

Генеральна прокуратура поновила розслідування кримінальної справи за фактом вбивства депутата Верховної Ради Євгена Щербаня. Про це на прес-конференції заявив генеральний прокурор Віктор Пшонка.

"Після звернення сина Щербаня слідчі поновили активні дії слідства, особливо у зв'язку з економічною й бізнес-діяльністю (Євгена Щербаня)", - зазначив Пшонка.

Він повідомив, що у цій справі в слідчих є питання до колишнього керівника компанії "Єдині енергетичні системи України", Юлії Тимошенко й колишнього прем'єр-міністрові Павла Лазаренка.

При цьому він підкреслив, що Тимошенко на цьому етапі розслідування вказаної справи проходить як свідок.

Нагадаємо, 4 квітня син Щербаня, депутат Донецької обласної ради від фракції Партії регіонів Руслан Щербань передав Генпрокуратурі документи про можливу причетність Тимошенко й Лазаренка до вбивства Євгена Щербаня.

За даними депутата, виконавцям замовленого вбивства його батька були перераховані кошти з рахунків Тимошенко й Лазаренка.

Водночас під час суду над вбивцями син Щербаня Руслан  не згадував Юлію Тимошенко серед причетних до вбивства батька.

У серпні 2011 року перший заступник генерального прокурора Ренат Кузьмін також заявив, що в матеріалах американських кримінальних справ проти Лазаренка є показання свідка, згідно з якими кілер за вбивство Щербаня одержав гроші з рахунків Лазаренка й Тимошенко.

Тимошенко заявляла, що не має жодного відношення до вбивства Щербаня.

Щербань разом із дружиною був розстріляний в аеропорту Донецька в 1996 році.

схожі новини