Новини 2012-04-13 11:24

Тюремники заявляють, що виявили у фільмі про Лук'янівське СІЗО "певний фотомонтаж"

У Державній пенетенціарній службі заявляють, що у фільмі Костянтина Усова про Лук'янівске СІЗО мав місце фотомонтаж. Про це заявив голова Державної пенітенціарної служби України Олександр Лісіцков, виступаючи у Верховній Раді.

"Проведені розслідування. Ті факти, що представлені суспільству, вони не підтверджуються. Перевірка продовжується. У тому числі перевірка проводиться прокуратурою і центральним апаратом пенітенціарної служби", - заявив він.

Він також заявив, що в Лук'янівському СІЗО у підслідних "вилучили певні електронні носії". "На сьогодні ми бачимо, що відбувся певний фотомонтаж", - заявив Лісіцков.

Лісіцков попросив дочекатися висновків Генпрокуратури.

Що стосується показухи в Качанівській колонії з медичним устаткуванням, що, за даними БЮТ, звозили з різних лікарень, Лісіцков запевнив, що це не так.

"Ми зробили стільки, скільки не робилося роками. Уперше на 80 мільйонів було придбано сучасне медичне устаткування. Як відомо, крім Тимошенко в Качанівській колонії є ще 150 жінок, яким потрібно це устаткування для лікування", - заявив він.

Нагадаємо, нещодавно журналісти показали жахливі умови утримання ув'язнених Лук'янівського СІЗО. Сюжет складається з відеозаписів, знятих самими ув'язненими на мобільні телефони, які, як відомо, їм заборонено мати.

Після виходу цього скандального фільму президент Віктор Янукович доручив генеральному прокурору перевірити викладені в ньому факти. А прокуратура почала перевірку.

11 квітня був призначений новий в.о. начальникаЛук’янівського СІЗО-Павло Голубовський.

12 квітня прокуратура столиці порушила кримінальну справу за фактом службової недбалості посадових осіб Київського слідчого ізолятора.

При цьому Лісіцков 12 квітня заявив, що 90% фактів, викладених у журналістському розслідуванні про Лук'янівське СІЗО, не підтверджується.

схожі новини