Новини 2012-04-18 10:40

Герман подасть до суду на інтернет-видання

Радник президента Ганна Герман захищатиме у суді свою ділову репутацію у зв'язку з публікацією в інтернет-виданні, головним редактором якого є Станіслав Речинський.

«Сайт Оrd-ua розповсюджує завідомо неправдиву інформацію. Цими днями на цьому ресурсі було розповсюджено:«Герман снова облажалась», яка порочить мою ділову репутацію, а викладені факти не мають абсолютно нічого спільного з дійсністю», - заявила Герман.

За її словами, сьогодні зранку вона запропонувала редактору сайту Речинському опублікувати спростування і вибачення.

«Але досі цього не зроблено, тому я маю намір подати в суд. Такого роду журналістику, яку можна вважати звичайним журналістським кілерством, треба в Україні завершувати», - наголосила вона.

Як повідомлялося, напередодні інтернет-ресурс опублікував інформацію під назвою: «Герман снова облажалась», в якій йшлося про те, що президент України Віктор Янукович нібито висловив співчуття у зв’язку зі смертю директора Інституту міста Олександра Сергієнка.

У відповідь на оприлюднення цього співчуття Сергієнко на одному з інтернет-ресурсів написав, що чутки про його смерть «дещо перебільшені».

схожі новини